Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Obchodní podmínky

Objednáním se na focení automaticky potvrzujete přijetí těchto podmínek a jejich srozumění s nimi.

Autorská práva

​Všechny fotografie jsou dle autorského práva majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

SOUHLAS S POSKYTNUTÍM FOTOGRAFIÍ

Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa předem písemně informovat (nejpozději po skončení focení). Pokud tak neučiníte, bere se to jako váš souhlas.

Objednání focení

Rezervaci termínu provádějte prosím přes zprávy na sociálních sítích (Instagram, Facebook), mail a nebo přes kontaktní formulář zde na webu. Focení je třeba rezervovat v dostatečném předstihu - u klasického focení cca měsíc dopředu, u svatebních alespoň půl roku dopředu. 

Platba

Platba probíhá převodem na účet po finálním výběru fotografií z náhledů. Hotové upravené fotografie neposkytuji dříve, než je platba přijata na účtu. 

Kdy a kde focení probíhá

Focení probíhá pouze ve všedních dnech od pondělí do pátku (s výjimkou svatebních focení).

Focení v exteriéru probíhá na předem domluveném místě v Hradci Králové a přilehlém okolí (max 10 km od Hradce Králové). 
Pokud chcete, abych za vámi na focení dojela, není to problém - dopravné činí 7 Kč/km (tam i zpět) od Hradce Králové.

VÝBĚR FOTOGRAFIÍ

Fotografie si vybíráte sami z mnou dodaných neupravených náhledů, které vám pošlu nejdéle do týdne od focení. Náhledy slouží pouze k výběru fotografií - není dovoleno je zveřejňovat. Neupravené fotografie neposkytuji.

Výjimkou je svatební focení - tam vybírám sama tak, aby celkový výběr fotek reflektoval váš svatební den (počet fotografií v balíčku je velmi orientační).

Dodání fotografií

Hotové fotografie dodávám cca 14 dní od výběru a zaplacení. Doba dodání se může prodloužit z důvodu větší vytíženosti, nemoci nebo dovolené (o takových událostech ale vždy informuji).

 

Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se focení a není zde zodpovězený, neváhejte mě kontaktovat.

Pojďme se potkat

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Eliška KadlecováIČO: 07383959

Zapsána v živnostenském rejstříku u Městského úřadu Hradec Králové.