Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nabídka

Focení svateb

Focení svateb

Svatební okamžiky se dějí většinou jen jedenkrát za život, proto se jejich zachycení stává památkou již napořád. Bude mi ctí tuto památku vytvořit právě vám.

Cena: od 7 000 Kč

Více o nabídce
Focení rodin/párů

Focení rodin/párů

Máte zkušenosti s pózováním nebo stojíte před objektivem poprvé? Tak či tak spolu dokážeme vytvořit skvělé snímky, které můžete použít pro vaši osobní prezentaci nebo i jen tak pro radost a na památku.

Cena: od 2 300 Kč

Více o nabídce
Focení psů

Focení psů

Zachytím okamžiky s vaším pejskem tak, abyste je měli uchovány již napořád. Focení probíhá formou procházky v přírodě a zahrnuje focení v pohybu, portrétů a snímků s majitelem/rodinou.

Cena: od 2 300 Kč

Více o nabídce
Focení produktů/promo

Focení produktů/promo

Fotka je to jediné, čím můžete v online prostředí zaujmout potenciální zákazníky. Nabízím promo focení samotných produktů na jednoduchém pozadí s dřevěným dekorem, na čistě bílém pozadí nebo ve formě „lifestylového“ focení s více rekvizitami a v prostředí, které bude produktu přesně sedět. Vše záleží na domluvě.

Cena: individuálně

Více o nabídce
Focení koní

Focení koní

Ať už chcete zvěčnit vaše koňské lásky ve volnosti, s vámi nebo při tréninku. Focení trvá přibližně 1-2 hodiny a probíhá formou procházky/vyjížďky v blízkém okolí stáje, případně na jízdárně.

Cena: od 2 300 Kč

Více o nabídce
Focení akcí

Focení akcí

Jakákoliv akce si zaslouží památku ve formě skvělých fotografií. Ať už pořádáte ples, firemní večírek, konferenci, veletrh či jinou událost, mohu vám zachytit celý průběh akce formou fotoreportáže, která vás zas a znovu vtáhne do děje. Rozsah fotoreportáže záleží na individuální domluvě.

Cena: individuálně

Více o nabídce
Focení nemovitostí

Focení nemovitostí

Profesionální fotky nemovitosti prokazatelně pomáhají při inzerci, ať už se jedná o prodej bytu či inzerci pronájmu ubytování. Nafotím vám prázdný i zabydlený dům, provozovnu firmy či jakékoliv další prostory. Vím, jak interiér zachytit na fotce, aby vypadal co nejlépe a zaujal co nejvíce zájemců.

Cena: od 1 500 Kč

Více o nabídce
Správa sociálních sítí

Správa sociálních sítí

Sociální sítě jsou součástí dnešního světa a mohou být skvělým nástrojem, jak se dostat ke svým zákazníkům. I když se to na první pohled nemusí zdát, správa sociálních sítí zahrnuje několik dílčích činností – plánování obsahu, tvorbu fotografií, psaní textů, komunikaci s fanoušky apod.

Ráda vám pomohu i s tímto, rozsah záleží na vás. Mohu vám pomoci pouze s fotkami, ale klidně i s přípravou celého plánu. Neváhejte mě kontaktovat, ať naše společná spolupráce může začít co nejdříve.

Cena: individuálně

Více o nabídce

Podívej se, co už jsem nafotila :)

Pojďme se potkat

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Eliška KadlecováIČO: 07383959

Zapsána v živnostenském rejstříku u Městského úřadu Hradec Králové.